DG Group
dg group

Poznaj nas

Jesteśmy producentem oprawek do okularów z 24 letnim doświadczeniem w branży optycznej. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do salonów i pracowni optycznych. Z roku na rok ufa nam coraz więcej klientów. Na przestrzeni lat współpracę z nami podjęło 2500 kontrahentów. Każdemu z nich zapewniamy kompleksowe wsparcie - od serwisu po pomoc merytoryczną. Wśród naszych partnerów są również firmy spoza kraju. Poprzez współpracę z dystrybutorami z wielu krajów Unii Europejskiej, oprawki DG Group docierają do salonów w Belgii, Austrii, Cechach, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Albanii, Rumunii, a także na Litwie i na Węgrzech.

Historia firmy

Powstaliśmy w 1993 jako rodzinna firma założona przez Dariusza Grzelaka i od tamtej pory działamy nieprzerwanie. Od początku istnienia firmy siedziba DG Group mieści się w Ząbkach. Początkowo działalność ograniczała się do krajowej dystrybucji opraw okularowych. Przez dwa lata, pełne zaangażowania w świat okularów i mody, rodziło się w nas silne pragnienie stworzenia własnej marki oznaczonej naszym logo. Po tym okresie mieliśmy już wystarczająco dużo doświadczenia i determinacji, aby w 1995 roku powołać do istnienia naszą pierwszą kolekcję w naszym portfolio – Worthington. Z biegiem czasu dołączyły do niej takie marki, jak: The One, Voka oraz Isaquah. Niektórzy pewnie do dziś pamiętają te stylowe kolekcje lub wciąż je noszą. Na przestrzeni lat jedne kolekcje znikały, a pojawiały się nowe. Obecnie jesteśmy wyłącznym właścicielem 5 marek opraw okularowych utrzymanych w różnej stylistyce i skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Należą do nich: F2F Eyewear, Zanzara Eyewear, Moiss Eyewear, Civetta Eyewear oraz VOKA „Orginal Polarized Lens”.

DG Group okulary
DG Group okulary

Misja DG Group

Misją naszej firmy jest tworzenie opraw okularowych, które jednocześnie posiadają modny design i są wygodne, trafiając w gusta szerokiego grona odbiorców. W swojej ofercie posiadamy marki przeznaczone dla ludzi dynamicznych, lubiących ekstrawagancję i wyraźne akcenty kolorystyczne, jak również odpowiadające osobom ceniącym prostotę i elegancką klasykę. Podążając za najnowszymi trendami ze świata mody dajemy naszym klientom produkty mogące sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Kontaktując się z nami mają pewność obsługi przez profesjonalny i wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i skutecznie rozwiąże każdy problem.

Podczas procesu produkcji każdej z naszych oprawek korzystamy z wiedzy i doświadczenia specjalistów i wybieramy jedynie najwyższej jakości rozwiązania i materiały. Dbałość o szczegóły sprawia, że nasze okulary produkowane są w najlepszych fabrykach, a my osobiście kontrolujemy jakość gotowych oprawek. Sprawia to, że możemy objąć gwarancją wszystkie oferowane produkty. W stałym asortymencie posiadamy też wszystkie części zamienne.