DG group

DG GROUP
zmienia się dla Was!

Działamy na polskim rynku od 24 lat. Posiadamy duże doświadczenie w branży i zaufanie kontrahentów. To jednak nie oznacza, że już się nie rozwijamy. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i dynamicznie zmieniających się trendów na rynku, postanowiliśmy odświerzyć portfolio naszej firmy. 

Każda z marek której właścicielem jest DG GROUP przeszła mały liffting, aby jeszcze lepiej odpowiadała najnowszym trendom w świecie mody, do której niewątpliwie branża okularowa neleży. W tych czasach okulary to nie tylko przymusowy dodatek do naszego osobistego wizerunku, ale i modne akcesorium, które może wyrażać nasz charakter i temperament. Każda z marek ma wyznaczony kierunek, w którym zmierza i przedstawia odmienny charakter, tak aby nawet najbardziej wymagający klient mógł znaleźć coś dla siebie.

Nowości

Marka Moiss Eyewear
wraca na rynek!

Marka Moiss Eyewear po kilkuletniej przerwie wraca na rynek okularowy! Niektórym pewnie dobrze znana, innym może mniej. To linia, które powraca w zupełnie nowym wydaniu! Sprawdźcie co ma do zaoferowania!

Marka Moiss przeznaczona jest dla młodych dynamicznych os&o...